kapat× Destek 0286 416 60 68
Amacımız; Dürüstlük, kalite ve disiplin çerçevesinde, müşteri beklentilerini tam olarak karşılayan, teknolojik gelişmeleri yakından takip eden, müşterilerine hızlı, etkin ve doğru çözümler sunmaktır.
Kurumsal
Kalite Politikamız


Yapı Malzemeleri hizmetlerinde dünyanın sürekli değişen standartlarını yakalayan, yenilikçi, kaliteli, güvenilir hizmet anlayışıyla müşteri memnuniyeti için her türlü sorumluluğu titizlikle yerine getirmek, kaliteyi yaşam biçimi olarak benimseyip değişimi ve gelişimi yönetmek. 
 

Vizyonumuz


Kaliteli, dürüst ve deneyimli kadrosuyla değişen teknolojiden yararlanarak müşteri memnuniyetini ön planda tutmak, müşteri sadakatini kazanmak, varolan müşteri ilişkilerinin kalıcı olabilmesi için verdiğimiz sözlerin tam anlamıyla eksiksiz yerine getirilmesi ve müşterinin ilk tercihi olmaya çalışmaktır. 
 

Misyonumuz


Yapı Malzemeleri sektöründe müşterilerimize tam zamanında, dürüst, güvenilir, müşteri memnuniyeti odaklı, sürekli yenilenen teknolojiye ayak uydurarak uluslararası dünya standartlarından taviz vermeyen yönetim ve hizmet anlayışıyla bir marka olarak sektördeki hedeflerimizi sürekli yükseltmek.